کاربرد پلکسر

 

این دستگاه طیف وسیعی از کاردبرد‌های درمانی در رفع نواقص پوستی دارد. از آن می‌توان در موارد زیر استفاده کرد:

رفع افتادگی پلک

کشیدگی پوست یا لیفت گردن

پاک کردن تتو

چین و چروک اطراف دهان

بهبود جای زخم ناشی از آکنه

لیفت صورت

پلکسر چیست؟

پلکسر یک روش درمانی بدون نیاز به جراحی است که برای لیفت پلک فوقانی چشم(بلفاروپلاستی)، حذف پوست اضافی مثل کیست‌های چشم، سفت شدن پوست و پاک کردن جای زخم، خال و منگوله‌های پوستی(Skin tag) و همچنین لیفت صورت و گردن بکار می­‌رود.

انجام تخصصی پلکسر

جوان سازی با دستگاه پلکسر چگونه است؟

با تولید انرژی پلاسما بین پوست و قلم دستگاه باعث ایجاد جرقه‌ی کوچک و گرما می‌شود. این انرژی باعث ایجاد نقاط کوچکی روی پوست می‌شوند. سطح پوست در این نقاط جمع شده و این اتفاق یک فرآیند بلند مدت را در پوست کلید می‌زند. طی چند ماه پس از درمان سطح کلاژن در پوست افزایش پیدا می‌کند. کلاژن به استحکام و کش سانی پوست کمک می‌کند.

هر جلسه درمانی پلسکر چگونه انجام می شود؟

پس از پاکسازی ناحیه کرم بی‌حسی به مدت نیم ساعت روی پوست قرار می‌گیرد. سپس منطقه مورد نظر را علامت‌گذاری کرده و برای شروع آماده می‌شود. ممکن است مقداری گرما در ناحیه درمانی احساس کنید. این می‌تواند با مقدار کمی درد و حس ناخوشایند همراه باشد.

عملکرد دستگاه پلاسما جت چگونه است ؟

پلاسما از طریق یونیزاسیون گازهای اتمسفر تشکیل می شود. این گاز یونیزه شده متشکل از یون ها و الکترون ها است که با جدا شدن الکترون ها از پوسته الکترونی اتم های گاز ایجاد می شود. دستگاه پلاسما جت در حین نگه داشتن ابزار بر روی پوست ، پدیده یونیزاسیون انجام داده و واکنشی در بافت ها ایجاد می کند

در پی این واکنش تشکیل کلاژن را تحریک کرده و فیبرهای الاستین را تحریک می کند. استفاده از دستگاه پلاسما پن شامل بریدن، تزریق، سوزاندن یا برداشتن پوست یا بافت نیست. مخصوصا در کار با نواحی کوچک پوست با خطوط سنگین مانند بالا و پایین چشم، خطوط سیگاری روی دهان و اطراف ناحیه ناف خوب است.

پلکسر بینی

پلکسر بینی یا پلاسماجت بینی که به عناوین دیگری همچون عمل بینی بدون جراحی نیز گفته می‌شود با بی حسی موضعی در چند جلسه (هر جلسه بین ۲۰ الی ۳۰ دقیقه) انجام می‌شود.

پلکسر رفع افتادگی پلک

درمان افتادگی پلک بدون جراحی و با استفاده از روش نوین پلکسر یکی دیگر از خدمات کلینیک بیوتا در زمینه جوانسازی پوست می باشد. در این روش نقاط کوچکی بر روی پوست محل لیفت ایجاد می شوند که به مرور زمان محو شده و جوانسازی پوست را سبب می گردند.

پلکسر از بین بردن جای زخم های قدیمی

طی اتفاقات مختلف ممکن است به پوست آسیب‌های جدی وارد شود. این صدمات گاها به‌صورت جای زخم و یا رد بخیه همیشه همراه شخص می‌ماند. جای زخم ایجادشده به دلیل شکل‌گیری پوست جدید بر روی زخم به‌صورت بی‌نظم است که باعث بروز ضایعات پوستی می‌شود.

پلکسر یک روش درمانی بدون نیاز به جراحی است که برای پاک کردن جای زخم، خال و منگوله های پوستی بکار می رود.

فرم مشاوره رایگان اسیدتراپی کلینیک بیوتا

شما می توانید سوالات خود را با ارسال فرم درخواست مشاوره بصورت آنلاین بپرسید و بهترین پاسخ را از متخصصین ما دریافت نمایید.

    فهرست