بوتاکس پیشانی و اطراف چشم جهت رفع چین و چروک

بوتاکس، یک ترکیب ایجاد شده توسط باکتری است که یک سم از نوع مسمومیت حاد غذایی است(عامل مسمومیت در افراد که باعث ایجاد نوعی فلج در ناحیه پلک و ماهیچه ها می شود که افتادگی ایجاد می کند). گرچه این مفهوم ترسناک به نظر می رسد، زمانی که در دوزهای بسیار کنترل شده استفاده شود، روشی ایمن و مطمئن است. این ترکیب به یک منطقه خاص تزریق می شود و در داخل آن، خود را به گیرنده های موجود در عضله شما متصل می کند، که بر عصب تاثیر می گذارد. بنابراین در نتیجه، او اضافه می کند که زمانی که عصب شما یک ماده شیمیایی آزاد می کند تا منجر شود آن عضلات خاص، یا شروع به سوخت و ساز کنند و آزاد شوند (شروع به فعالیت کنند)، نمی تواند. عملکرد کاهش می یابد، و زمانی که پیوندهای عضله کاهش می یابد، یا به طور کامل از بین می روند چین و چروک ها بوجود می آیند. اما این چیزی استاتیک نیست، بدن شما در طول زمان این گیرنده ها را احیاء می کند.

کاربردهای تزریق بوتاکس

کاربرد اصلی بوتاکس، کمرنگ و محو کردن چین و چروک‌های صورت است. تزریق بوتاکس به خصوص برای ترمیم خطوط خنده در اطراف دهان، خطوط سه تایی گوشه ی چشم و خط اخم موثر است.تزریق بوتاکس روشی کم عارضه، موثر و مقرون به صرفه برای جوانسازی پوست است که توان حذف چین و چروک ها و خطوطی که در اثر حرکت ایجاد می‌شوند را دارا می‌باشد.

تزریق بوتاکس مصپورت

تزریق بوتاکس تاثیری در رفع چین و چروک صورت دارد؟

تزریق بوتاکس در اکثر بیماران باعث رفع چین و چروک های صورتشان شده است. معمولا یک هفته بعد از تزریق، بیمار شاهد نتایج آن خواهد بود.نتایج حاصل از بوتاکس، 3 الی 4 ماه ماندگاری دارد و بعد از این مدت، بیمار می تواند برای تزریق مجدد به کلینیک مراجعه کند.

آیا می‌توان ژل و بوتاکس را همزمان تزریق کرد؟

ترجیحا این دو روش بهتر است در دو جلسه مجزا به فاصله یک هفته انجام شوند. ولی اگر مجبور به تزریق بوتاکس و ژل در یک جلسه هستیم؛ ابتدا باید ژل یا فیلر تزریق شود و سپس تزریق بوتاکس صورت گیرد.

ژل و بوتاکس

بوتاکس زیربغل و کف دست جهت تعریق زیاد

تزریق بوتاکس زیر بغل می تواند تعریق زیربغل را به میزان 82-87٪ کاهش دهد. این اثر معمولاً 4-12 ماه یا در بعضی موارد تا 14 ماه ادامه دارد.
افرادی که تزریق بوتاکس زیر بغل انجام می دهند، نتایج را 2-4 روز پس از درمان مشاهده می کنند. اثرات کامل معمولاً طی 2 هفته قابل مشاهده است.

اقدامات قبل از تزریق بوتاکس زیربغل

قبل از تزریق، با پزشک خود مشورت می کند. هرگونه بیماری و داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید را به پزشک خود بگویید. این می تواند به کاهش خطر و عوارض جانبی کمک کند.

 

بوتاکس کف دست جهت کاهش تعریق در کلینیک بیوتا

بوتاکس کف دست برای درمان اختلال هایپرهیدروز انجام می­شود. هایپرهیدروز به هرگونه تعریقِ بیش از حدِ نرمال در اندام­های مختلف بدن اطلاق می­شود، به ویژه وقتی هوا گرم نیست. افراد مبتلا به این اختلال قطرات عرق را احساس می­کنند و این موضوع خصوصاً در کف دست­ها بسیار آزاردهنده است. اگر تعریق شما با تجویز داروهای ضد تعریق بهبود پیدا نکند، ممکن است کاندیدای بوتاکس کف دست باشید.

چه کسانی باید بوتاکس استفاده کنند ؟

اکثر افراد می توانند نامزد درمان شوند، اما دکتر استافورد، بیمارانش را ترغیب می کند تا واقع نگر باشند و درمان متجاوزانه (زوری) و یا غیر منطقی را انجام ندهند. و می گوید: “این یک راه خوب برای جلوگیری از چین و چروک های ریز است، اما من نمی خواهم جوانان به طور منفی تحت تأثیر این باور قرار بگیرند که بوتاکس لازم و ضروری است. مردم می توانند در اواخر دهه ی ۲۰ یا اوایل دهه ی ۳۰ زندگیشان شروع به به این درمان کنند و در این میان، نگهداری و مراقیت آن مهمتر است – اگر مسائلی وجود داشته باشد که بتواند با درمان های پزشکی و یا به هر وسیله ای حل شود، اما هرگز نمی خواهیم شخصیت یک چهره را تغییر دهیم. ایده ما این است که کاری کنیم که بیمار به دنبال همان شخصیت قبلی خود باشد و تحت تاثیر سن نباشد، به جای اینکه زنان خانه دار دنبال سطوح مختلفی از زیبایی باشند.

چگونه می توانم پزشکی پیدا کنم تا بوتاکس را تزریق کنم؟

اگر چه بسیاری از افراد می توانند بوتاکس تزریق کنند، که البته این بدان معنا نیست که آنها مجبورند این کار را انجام دهند. دکتر استافورد می گوید: “نزد کسی که مورد تایید در جراحی پلاستیک است برای انجام این ارزیابی بروید. شما می خواهید دکتری داشته باشید که آناتومی صورت را درک می کند. رفتن پیش کسی که واجد شرایط و ثابت قدم است بسیار مهم است. ما هر چیزی که انجام داده ایم را مستند می کنیم. بطوریکه می توانیم ببینیم که چه نتایجی در بر داشته است. این روشی که ما آن انجام می دهیم علمی است بطوری که ما می توانیم بهترین نتیجه ای که برای شما متصور باشد را بیابیم. اگر شما انتخاب های خود را به راحتی و هزینه محض محدود می کنید، باید تنها نزد کسی که تایید شده نباشد بروید، در نتیجه نتایج اغلب متفاوت است. علاوه بر این، سؤالاتی راجع به جایی که تزریق بوتاکس انجام می شود، بپرسید و در مورد آنچه که شما امیدوارید تا با انجام بوتاکس به آن برسید صحبت کنید.

خدمات بوتاکس در کلینیک بیوتا

درمان چین و چروک اطراف چشم‌

محو کردن خط اخم

از بین بردن چروک‌های گردن

بالا بردن گوشه‌های لب

بالا بردن نوک بینی

رفع افتادگی پلک

رفع تعریق زیاد زیربغل و کف دست

رفع میگرن مزمن

بوتاکس پیشانی و اطراف چشم جهت رفع چین و چروک

چین و چروک های صورت یا ایستا هستند یا پویا. حرکت ماهیچه ها سبب بروز و ظاهر شدن چین و چروک های پویا می شوند. چین و چروک هایی که هنگام خندیدن ، خمیازه و … ایجاد می شوند از این نوع هستند. چروک های اطراف چشم و پیشانی نیز پویا هستند.

درست است که نتایج عمل بوتاکس پیشانی و سایر ناحیه‌های صورت موقتی هستند، اما برای کسب نتایج بهتر و دائمی باید از سایر روش‌های زیبایی نیز استفاده کرد. توجه داشته باشید که برخلاف لیفتینگ، عمل بوتاکس نمی‌تواند افتادگی‌های پوست را برطرف کند و نباید برای اینکار استفاده شود.

بوتاکس دور چشم

بوتاکس برای رفع خطوط پوستی در نواحی؛ پیشانی، بین ابروها، دور چشم، دور دهان و چانه استفاده می شود و به کاهش چین های این نواحی کمک می کند. امروزه افراد زیادی کاندید این روش درمانی هستند. درباره اثربخشی بوتاکس، برای رفع چین های دور چشم تحقیقات کمی وجود دارد، ولی اغلب بیماران از این روش رضایت دارند. تزریق بوتاکس اطراف چشم، می‌تواند ناهمواری های این ناحیه را بطور قابل توجهی کاهش دهد و باعث جوان سازی پوست صورت شود.

مراقب های لازم بعد از تزریق بوتاکس چیست ؟

به طور کلی تا ۵ ساعت کارهای زیر انجام نشود :
۱ – آب زدن
۲ – آرایش کردن
۳ – سر خم کردن
۴ – دراز کشیدن و خوابیدن
۵ – خارش – ماساژ پیشانی دور چشم
۶ – عینک آفتابی زدن
۷ – الکل ، کافیین و سیگار مصرف نشود
– تا سه روز از کارهای سنگین و فعالیت های ورزشی جلوگیری کنید
– درصورت التهاب و کبودی یخ گذاشته شود.
– درصورت سردرد استامینوفن ساده استفاده شود
– به مدت سه شب بالشت بلند زیر سر قرار گیرد
– ۴۸ ساعت پس از تزریق ، اثر بوتاکس شروع شده و تا دو هفته به اوج می رسد.

دوران نقاهت بعد از بوتاکس چقدر است؟

عمل بوتاکس پیشانی ، بوتاکس لب و غیره جزء روش‌های کم‌تهاجمی بوده و از طریق آن ماهیچه‌های صورت شل می‌شوند. برخلاف عمل لیفت، بوتاکس به صورت سرپایی و تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. این عمل بسیار سریع انجام می‌شود و بیمار تنها ۱۰ الی ۱۵ دقیقه تحت عمل قرار می‌گیرد. از این رو، نیازی به دوره نقاهت نداشته و پس از عمل می‌توان به راحتی به کارهای روزمره پرداخت.

خدمات ژل و فیلر در کلینیک بیوتا

حجم‌دهی به لب‌ها

فرم دهی و برجسته سازی گونه

زاویه سازی فک

رفع خط خنده

اصلاح فرم بینی

رفع خط اخم

رفع تعریق زیاد زیربغل و کف دست

پر کردن چین و چروک‌ دور لب

فرم مشاوره رایگان بوتاکس کلینیک بیوتا

شما می توانید سوالات خود را با ارسال فرم درخواست مشاوره بصورت آنلاین بپرسید و بهترین پاسخ را از متخصصین ما دریافت نمایید.

    فهرست